ENG
Конденсатовідвідники
Регулятори тиску
Клапани регулюючі
Котлове та спеціальне обладнання
Механічні насоси та станції
Арматура та контрольно вимірювальні прилади
Комплексні системи
Обладнання для чистої пари та стерильних середовищ
Запобіжні клапани

Сервісне обслуговування

Компанія Пріма Трейдінг приймає (розглядає) претензії від клієнтів щодо якості продукції на все обладнання, що постачається компанією. Компанія несе гарантійні зобов'язання на продукцію, що реалізується, протягом 12 місяців з дня продажу або з моменту встановлення обладнання (не більше 18 місяців з дня продажу). Гарантійний термін запасні частини до устаткування, пов'язані з його ремонтом, становить 6 місяців.

Більш детально→

Монтаж теплоенергетичних об'єктів

Наша компанія пропонує послуги шеф-монтажу і технічного нагляду обладнання, що у свою чергу виключає помилки при монтажі складного обладнання, енергетичні та експлуатаційні втрати при роботі пароконденсатного обладнання Valsteam ADCA.

Більш детально→

Проектування теплоенергетичних об'єктів

Наша компанія Пріма Трейдінг займається проектуванням різних теплоенергетичних об'єктів (парові та водогрійні котельні, теплові пункти тощо). Також різних пароконденсатних систем: станції збору та повернення конденсату, станції редукування пари, системи утилізації тепла гострої пари, утилізація тепла продувної води з подальшим її використанням як теплоносія.

Більш детально→

Обстеження конденсатовідвідників

Компанія Пріма Трейдінг має необхідне обладнання (Ультразвуковий тестер, пірометр, тепловізор) та навчених спеціалістів для проведення обстеження працездатності конденсатовідвідників всіх типів дії (поплавкові, термодинамічні, біметалічні, термостатичні та з перевернутим стаканом). За результатами обстеження надається звіт та розроблення рекомендацій організації збору та повернення конденсату.

Більш детально→

Енергетичний аудит

Наша компанія здійснює комплексний аудит пароконденсатних систем та теплоенергетичного обладнання підприємств. Використовуючи новітнє та передове обладнання для діагностики та свій багаторічний досвід, фахівці команди Пріма Трейдінг допоможуть Вам виявити місця втрати теплової енергії, максимально оптимізувати Вашу пароконденсатну систему, виробничу лінію чи існуюче теплоенергетичне обладнання.

Більш детально→

+38 (044) 353-55-52

+38 (067) 812-35-75

Пріма Трейдінг

Юр. адреса: Україна, 3113, Україна, м. Київ
вул. Миколи Василенка, буд. № 1, офіс 308
Офіс та склад: Україна, 04128, м. Київ, вул. Стеценка, 27а, офіс 305

Офіс, склад
пн-пт: з 9:00 до 18:00
сб-нд: вихідні дніСлідкуйте за нами в
соціальних мережах


Вгору